Přeposílání zásilek z Německa

Rádi byste nakupovali v zahraničí, ale e-shop nezasílá zboží do České republiky? Chcete ušetřit na poštovném ze zahraničí? Nabízíme vám jednoduchý způsob, jak tyto problémy vyřešit. Vytvořte si u nás vlastní poštovní adresu v Německu, na kterou si můžete nechat zasílat zboží. Založit schránku zvládnete během pár minut a nezaplatíte za to ani korunu.

Nakupujte i v obchodech, které neposílají zboží do ČR a SK!
Chcete ušetřit na poštovném z Německa?

Nechte si přeposlat zásilku
 • Zaregistrujte se v našem systému a bude Vám přidělena německá poštovní adresa.
 • Přidělenou adresu vyplňte v obchodě, kde nakupujete zboží, nebo sdělte Vašemu dodavateli. Fakturační adresu použijte svoji vlastní.
 • Zboží, které přijde do Vaší schránky obratem předáme českému dopravci (PPL / Česká pošta) a ten ho doručí na Vaši adresu.

Zkušenosti zákazníků

 • "Službu zNemecka.eu používám už přes dva roky převážně pro nákupy na německém eBay a zatím jsem velmi spokojena."

  Zdeňka F.
 • "Jelikož máme německé a holandské dodavatele, je pro nás zNemecka.eu velmi dobrý způsob jak ušetřit náklady na poštovném."

  Milan R.
 • "Nakupuji často v Německu výživu pro našeho prcka a velká část obchodů do České republiky vůbec neposílá. Našla jsem si vás na internetu a nyní již mi nic nebrání v nákupech pokračovat."

  Vendula S.
 • "zNemecka.eu používám na dropshipping zboží od mého zahraničního dodavatele přímo k mým zákazníkům, takže se mohu věnovat pouze rozvíjení svého byznysu :-)"

  Vlastimil N.

Potřebujete poslat balík do Německa?

Europošta

Potřebujete vrátit zboží ve 14ti denní lhůtě zahraničnímu prodejci? Chcete zaslat zboží do Německa na reklamaci? Ve spolupráci s naší partnerskou službou Europošta nabízíme zákazníkům jednoduchou a levnou možnost přeposlání zásilky do Německa i do dalších evropských zemí.

Více informací jak zaslat balík naleznete přímo na stránkách služby.

Napište nám